Chirurgie

Ambulantní zákroky

Komplexní chirurgické vyšetření

 • odstranění všech kožních a podkožních útvarů (mateřských znamének, retenčních cyst, lipomů, fibromů, bradavic, výrůstků a pigmentových skvrn)chirurgicky nebo laserem
 • chirurgická excize větších kožních útvarů chirurgicky nebo laserem
 • chirurgické zákroky na křečových žilách
 • sklerotizace varixů, pavoučkovitých névů, metliček
 • laser/Duetto MT Laser,YouLaser,Maestro Laser/
 • ambulantní ošetření ran, abscesů, popálenin a ostatních úrazů pohybového aparátu s využitím rázové vlny či vysokofrekvenčního magnetolithu
 • diagnostika a léčba bolesti břicha
 • laseroterapie jizev
 • léčba zarůstajícího nehtu včetně plastického zákroku laserem
 • dětská chirurgie
 • specializujeme se na estetické odstranění mateřstkých znamének,kožních lézí a pigmentových skvrn -Laser
 • korekci jizev laseroterapii či chirurgicky
 • rázová vlna
 • magnetolith

Nemocniční operační výkony

Spektrum našich výkonů představují operace  v rámci kompletní chirurgie to znamená operace, žlučníku,konečníku, trhlin, hemeroidů.

Operace křečových žil dolních končetin, operace břišních.pupečních a tříselných kýl .Operace na tlustém i tenkém střevě.

Diagnostické laparoskopie bolestivých stavů břicha včetně rozrušení  srůstů v dutině břišní,operace Appendixu.

Operace větších podkožních a svalových lézí.

Operace pilonidálního sinu laserem.

Při operacích v dutině břišní preferujeme miniinvazivní laparoskopický přístup.

Doba hospitalizace je dle závažnosti výkonu.

Chirurgie

Traumatologie

V ambulanci poskytujeme péči o pacienty s úrazy léčených konzervativními metodami, vykonáváme a hodnotíme RTG snímky, doporučujeme rehabilitaci a stanovujeme nejvhodnější postup doléčení. Na končetinách preferujeme odlehčené laminátové fixace a ortézy. Provádíme artroskopie kloubů  pro úrazové i neúrazové stavy. Nemoci a bolesti pohybového aparátu, záněty šlach, bolestivé artrózy velkých kloubů apod.

Traumatologie

Radiodiagnostika

RDG pracoviště je komplementární oddělení s ambulantním provozem . Pracoviště je vybaveno nepřímou digitalizací. Odborná činnost oddělení je zabezpečována od 8 00 do 13 hodin kromě úterý,kdy nerentgenujeme.

RTG snímky jsou popisovány dvouastestovanými lékaři a odborníky v oboru radiologie do druhého dne.

Pacienti jsou vyšetřováni podle zásad radiační ochrany pacienta před ionizujícím zářením a dle norem radiační hygieny stanovených v Atomovém zákonu a ostatních souvisejících právních předpisech. Přednostně jsou vyšetřováni urgentní stavy.

Všechny výkony a vyšetření jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Radiodiagnostika

Ultrasonografie

Ultrasonografie (také: USG, sonografie, sono) patří k základním zobrazovacím diagnostickým metodám. Je založena na schopnosti ultrazvuku procházet tkáněmi a odrážet se v místech, kde se mění hustota tkáně – například na hranicích orgánů či chorobných útvarech.

Vyšetření provádí lékař za asistence sestry. Lékař Vám danou oblast pokryje speciálním gelem, který zamezí přítomnosti vzduchu mezi sondou a tělem. Gel je bezpečný, antialergenní, na těle nezanechává žádné stopy. Následuje vlastní vyšetření, během kterého lékař pohybuje sondou po povrchu těla, sleduje obrazovku, na níž upravuje různé parametry a provádí měření. Můžete být vyzváni o změnu polohy těla na bok, zastavení dechu, záklon hlavy aj. Po skončení vyšetření si gel otřete ručníkem a oblečete se. Celé vyšetření trvá cca 5 - 30 min. Po vyšetření lékař zhotoví popis vyšetření a informuje Vás o výsledku vyšetření, který od nás obdržíte v písemné podobě, podepsaný vyšetřujícím lékařem.

Kromě akutních případů je nutné se na ultrazvukové vyšetření předem objednat. Nezapomeňte však, že Váš objednací čas je pouze orientační, před Vámi mohou být vyšetřováni právě akutní pacienti. O pořadí vyšetřovaných pacientů rozhoduje vyšetřující lékař podle jejich zdravotního stavu. K vyšetření si přineste žádanku. Pokud jste již byli na podobném či jiném vyšetření, které má vztah k požadovanému UZ vyšetření, přineste si s sebou výsledky vyšetření event. zdravotní dokumentaci. A také si nezapomeňte přinést ručník, kterým si po vyšetření otřete gel z těla.

Na UZ břicha, UZ ledvin je nutné být připraven: musíte být nalačno alespoň 4 hodiny (jdete-li na vyšetření dopoledne již nesnídejte), pijte hodně a těsně před vyšetřením nechoďte na toaletu! Před vyšetřením žlučníku musíte být nalačno.

Ultrasonografie

Artroskopie

Artroskopie je moderní miniinvazivní vyšetřovací a operační technika. Umožňuje šetrně prohlédnout a okamžitě léčit vnitřní struktury kloubů kolene, ramene, hlezna či lokte.

Artroskopie je doporučována při podezření na poškození vnitřních struktur kloubů - jeho povrchu, chrupavek, menisků, vazů, manžet atd. Je vhodná jak k řešení traumatického poškození kloubů úrazovým dějem např. u sportovců, tak i pro neúrazová poškození kloubů např. artrozou.

Artroskopie se provádí v šetrné celkové anestezii, kterou zajišťuje anesteziolog. V anestezii operatér zavádí do kloubního prostoru tenkou trubičku zakončenou miniaturní kamerou a zdrojem světla. Tímto endoskopem prohlédne vnitřek kloubu a pomocí speciálních operačních nástrojů a přístrojů ihned provede potřebný chirurgický zákrok. Celou operaci sleduje operační tým na obrazovce monitoru.

Po zákroku a probuzení z celkové anestezie je pacient monitorován na pokoji jednodenní chirurgie.Ráno přivolá předem sjednaný doprovod, který ho odveze autem domů. 

Pooperační kontroly a rehabilitaci zajišťuje operatér.

Artroskopie

Operace v celkové anestezii

 

Chirurgické centrum poskytuje vysokou úroveň lůžkové chirurgické péče pacientům 
i mimo náš region včetně zahraniční klientely.
Operace provádíme ve smluvním zařízení
skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.Pacienty operuje vždy náš hlavní chirurg MUDr.Igor Dubský.
Kdykoliv se na nás můžete obrátit.
Pracujeme s moderními metodami a provádíme ročně nesčetné množství operačních výkonů v široké škále v rámci všeobecné chirurgie .
Jsme schopni zajistit i akutní operace .Činnost oddělení je zaměřena na komplexní chirurgickou problematiku,včetně následného komplementu.

OBJEDNÁNÍ NA TEL.777166606

 

Operace v celkové anestezii